Dimbare LED lampen, dit is wat jij zoekt!

Logo LetsLeds

Ben jij op zoek naar dimbare LED lampen omdat je normale niet zo fijn vind en je wilt zelf de felheid kunnen aanpassen? Of wil je meer te weten komen over deze lampen in het algemeen? Dat kan! LetsLeds heeft een groot assortiment tot hun beschikking en hebben dus zeker ook wat voor jou! Hoe eerder je je oude lampen gaat vervangen door dimbare LED lampen zal je eerder het geld terug verdiend hebben die je aan de lampen hebt uitgegeven, dit duurt gemiddeld zo’n anderhalf tot twee jaar bij LetsLeds. 

Waar op letten bij het kopen?

Als jij nog niet weet welke lampen je aan wilt gaan schaffen zul je op een paar dingen moeten gaan letten, je moet wat van de specificaties af weten om zo de juiste en beste lamp voor jouw huis te kopen en dan is een beetje onderzoek doen geen verspilde tijd. De dimbare LED lampen hebben twee kleuren, normaal warm wit of extra warm wit. Het voetje van de lamp (ook wel de fitting) is ook zeker een belangrijk iets om even naar te kijken want er zijn veel verschillende. De lampen bij LetsLeds zijn verkrijgbaar van twaalf en in tweehonderd twintig volt. Ook het vervangen van je oude/traditionele lampen is iets om even naar te gaan kijken want het is wel belangrijk dat je weet welke wattage je gaat vervangen. Voor meer informatie kan je een kijkje nemen op de website of contact opnemen met de service voor hulp!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *