Een grootvakstelling, omdat ruimte geld kost

Als je een magazijn hebt waarin je grote dozen, koffers of bakken wilt stapelen, dan heb je vast en zeker een grootvakstelling nodig. Dit type van stelling wordt ook wel breedvakstelling genoemd. Het is bedoeld om handmatig allerlei grote voorwerpen in op te stapelen. Denk bijvoorbeeld aan grote huishoudtoestellen, motoren of grote onderdelen of palletten met een andere afmeting dan de standaard afmetingen. Je wilt je magazijn uiteraard zo efficiënt mogelijk benutten. Elke vierkante meter die leeg blijft is een verlies voor je onderneming.

Flexibiliteit met een grootvakstelling

Een grootvakstelling is letterlijk een stelling met grote vakken. Hoe groot jij die vakken maakt, bepaal je zelf. De stelling is zeer flexibel, de liggers kunnen in de hoogte versteld worden en je kunt verticale tussenschotten voorzien voor als je toch kleinere dozen wilt stapelen. Verder kun je je grootvakstelling combineren met andere types van stellingen. Laat je stelling met grote vakken bijvoorbeeld aansluiten op legbordstellingen, palletstellingen, draagarmstellingen, bakkenstellingen, bandenstellingen of archiefstellingen. Hoe meer je je atelier of stapelruimte efficiënt benut, hoe beter voor je budget.

De juiste grootvakstelling vergroot je opslagruimte aanzienlijk

Als je je magazijn gaat inrichten, dan kun je je stellingen op maat zelf samenstellen. Je kiest die staanders, liggers en legborden uit die precies in de beschikbare ruimte passen. Zo heb je nooit verloren ruimte. Soms groeit een bedrijf en moet het aan uitbreiding van de opslagruimte denken. In plaats van een extra ruimte bij te bouwen of te moeten huren, herschik je je huidige opslagruimte en benut je elk plekje. Je zult er versteld van staan hoeveel meer goederen je in je bestaande magazijn kunt opslaan. Stellingen met grote vakken dragen voor 100% bij aan bewust ondernemen. En ook al heb je heel wat meer goederen opgestapeld, je blijft altijd een mooi overzicht houden over je voorraad. Opslagruimte kost geld. Met de juiste groot- of breedvakstelling bespaar jij niet alleen ruimte, maar ook geld. Je opslagkosten dalen aanzienlijk en je krijgt budget vrij voor andere zaken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *