EMVI-punten scoren op je aanbestedingsplan

EMVI plan

Indien je belang hebt in het binnenhalen van een aanbestedingsplan, dan moet je je familiariseren met het EMVI-punten systeem. EMVI staat voor: Economisch Meest Voordelig Inschrijving. De afkorting zelf is misschien niet heel vindingrijk, maar het puntensysteem is er om projecten als waardig te verklaren en daarbij dus ook besluiten, om in zee te gaan met het bedrijf die een service aanbiedt. Het scoren van deze punten is niet bepaald een makkelijk onderwerp om onder de knie te krijgen, er is namelijk sprake van vele eigenaardigheden in belangen die aanwezig zijn bij overheidsinstanties. Om deze eigenaardigheden te verduidelijken het gaat om de type beleid die een overheidsinstantie wil uiten. Dit verschilt van regio per regio, daarom is het handig om goed voorbereid te zijn om meerdere manieren een EMVI plan te maken.

EMVI plan

Enkele tips voor het behalen van EMVI punten

Hetgeen wat jou laat onderscheiden van anderen zijn de EMVI punten. Deze kun je behalen door je professionaliteit te weergeven in presentatie en plannen die je opstuurt. Het kan natuurlijk zijn dat jij producten of services kan leveren voor een betere prijs, maar je zou nog meer punten krijgen als je dit kan doen op een groene manier. Hiermee verhoog je je kansen aanzienlijk.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *