Floris van Bommel enkellaars

Floris van Bommel

Het enkellaarsje is niet meer weg te denken uit het straatbeeld. Ze worden voornamelijk gedragen door mannen maar ook vrouwen dragen deze. De collectie van Floris van Bommel heeft een ruim assortiment aan enkellaarsjes. De floris van Bommel enkellaarsjes passen overal bij. Je kunt ze krijgen in de winkel van Breda. Wilt u de enkellaarzen, dan kan je deze krijgen in het assortiment.

Te gekke ontwerpen 

De Floris van Bommel enkellaars herken je gauw aan de te gekke vormen. Deze is vooral in verschillende patronen verkrijgbaar. Je hebt ze in een puntvorm maar ook in een hakvorm. Vooral Floris van Bommel enkellaars in de damescollectie heeft een ruim aanbod aan damesschoenen. Die een te gekke vorm heeft. Floris van Bommel is met zijn twee broers Reynier en Pepijn de negende generatie schoenmakers in de familie van Bommel. AL vanaf 1734 maakt de familie schoenen en vanaf 1952 zijn ze ook hofleverancier. Van Bommel is inmiddels een begrip in Nederland en omstreken. Hoewel van Bommel bekend is om hun herenschoenen is er ook een ruim aanbod aan zeer gedraaide damesschoenen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *