Professioneel speeltoestel iets voor jou?

professioneel speeltoestel

Heb jij een vakantiepark of beheer jij speeltuinen? Dan is het leuk als er mooie en leuke toestellen staan waar een kind mee kan spelen. Denk aan een glijbaan, schommel of een huisje. Een professioneel speeltoestel is ideaal voor jou. Maar wat zijn dit?  Een speeltoestel is veilig en door en door betrouwbaar. De overheid beoordeelt of speeltoestellen professioneel, veilig en betrouwbaar zijn. Volgens de NEN-EN 1176 en NEN-EN 1177 normeringen zijn beheerders en eigenaren verplicht om inspecties en onderhoud uit te voeren. Vanzelfsprekend voldoen onze professionele speeltoestellen aan alle vereiste regelgeving.

professioneel speeltoestel

Soorten

Je hebt verschillende soorten professionele toestellen die ze verkopen. je kan kiezen uit metalen of houten speeltoestellen. Verder heb je grote en kleine toestellen. Je hebt combiplay toestellen waar je veel in 1 hebt. je kan bijvoorbeeld een glijbaan met een huisje. Heb jij een bepaald thema in je park? Dan kun je ook gaan voor gethematiseerde toestellen. Verder heb je ook kleinere interactieve en speelaanleidingen. Dit bedrijf zorgt ook voor recreatie producten en sporttoestellen. Als laatst hebben ze park en straatmeubilair en valdempende ondergronden voor de veiligheid. Heb jij een professioneel speeltoestel nodig? Neem dan een kijkje op de site.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *