Versies biologisch vitamine d

laveen

Babys die net geboren zijn kunnen natuurlijk nog niet kauwen, wel is het belangrijk dat de baby de juiste vitamines binnen krijgen. Denk hierbij aan biologisch vitamine D. Als de babys voor het eerst eruit komen krijgen ze de borst maar vanaf die maanden mogen ze vitamines. Vitamine d helpt bij de werking van de spieren en om calcium op te nemen in het lichaam. 

laveen

Soorten

Zo bestaan er verschillende soorten biologisch vitamine d. Er bestaan druppels, deze mogen babys vanaf drie maanden hebben. Je druppelt ze op de tong en laat ze dan langzaam smelten, niet elke baby vind het even lekker maar sommige smullen er ook van. Super schattig natuurlijk. Maar het belangrijkste is dat je de baby mee helpt en de groei stimuleert. In vitamine d zitten verschillende stoffen die natuurlijk zijn. Tot 4 jaar mag het kind drie druppels per dag. Bekijk dus vooral naar welke stoffen er in het product zit, hoe biologischer hoe beter. Naarmate ze ouder worden, kunnen ze ook kauw tablette, dit zijn kleine pillentjes waar het kind op kan zuigen. Tip breek ze eerst door midden en blijf bij het kind staan, zo voorkom je dat het kind stikt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *